Půjčky na zástavu

O půjčkách na zástavu

V posledních letech se na finančním trhu objevilo mnoho nových půjček. I my se snažíme vyvíjet pro vás takové půjčky, které nejvíce vyhovují vašim potřebám. Proto vznikly i půjčky na zástavu. Lidé si často chtějí vzít více peněz na vyřešení svých finančních závazků, ale mnohdy nedokáží prokázat dostatečné příjmy a někdy mají dokonce záznam v registru dlužníků. To u našich půjček na zástavu nevadí. Jsou snadno dostupné pro každého, kdo může ručit nemovitostí.

Bližší charakteristika půjček na zástavu

Půjčky na zástavu vyžadují ručení nemovitostí. To je jich základní podstata. Nemovitost však nemusí být nutně ve vašem vlastnictví. Můžete se domluvit s kýmkoliv, kdo je ochotný poskytnout vám k ručení svou nemovitost. U nemovitosti se provádí odhad a na jeho základě vám bude vyplacená částka, která se pohybuje kolem 60 – 70% ze zastavené nemovitosti. Půjčky na zástavu mohou využívat i lidé s finančními problémy a také jich často využívají. Půjčka jim totiž poskytne větší sumu peněz na zaplacení jejich závazků. U jiné půjčky byste tak velkou sumu peněz bez nahlížení do registru dlužníků pravděpodobně nedostali.

Lidé půjčky na zástavu využívají na různé účely. Patří mezi ně rekonstrukce bytu či domu, ale třeba i na zastavení exekuce či dražby. Pokud jste se dostali do těchto problémů, přijde vám vhod, že půjčku vyřídíme rychlé. Nebudete muset na peníze dlouho čekat.

Podejte si žádost o půjčku na zástavu

A co udělat, abyste si požádali o tuto půjčku? Vyplníte jen níže uvedený elektronický formulář. Již na první pohled vidíte, že jeho vyplnění vám zabere jen malou chvilku. Chceme po vás jen několik základních osobních a kontaktních údajů. Na základě vyplněného a odeslaného formuláře se vám sami ozveme a hned začneme vyřizovat půjčku. S námi budete mít peníze během krátké doby. Podejte si také žádost o půjčku na zástavu.

Online žádost o půjčku na zástavu