Půjčky bez příjmu

O půjčkách bez příjmu

Nemáte v současné době žádné příjmy, a přesto byste si rádi půjčili peníze? U mnohých poskytovatelů půjček narazíte. Ne však u nás. Nabízíme vám půjčky bez příjmu. Jejich podstata je jednoduchá. Jsou snadno dosažitelné, a proto mezi žadateli i tolik oblíbené. Půjčky vám poskytneme na různou částku a od ní se odvíjí i doba, po kterou peníze splácíte. Půjčky bez příjmu vám nabízíme od 5 000 do 50 000 Kč a je možné si peníze půjčit na dobu od 8 do 13 měsíců.

A jaké dokumenty a doklady si musíte připravit, máte-li o tuto půjčku zájem? Budeme po vás požadovat pouze občanský průkaz a druhý průkaz totožnosti. Tímto průkazem může být např. řidičský průkaz, cestovní pas či rodný list.

Nebudete-li mít se splácením půjčky bez příjmu žádné potíže a i nadále budete potřebovat peníze, zažádejte si u nás o refinancování půjčky.

Výhody půjček bez příjmu

Půjčky bez příjmu jsou výhodné především svou dosažitelností. Získáte je, i když jste nezaměstnaní, studujete či z jiného důvodu nemůžete prokázat svůj příjem. Kromě toho, že neprokazujete svůj příjem, nepožadujeme po vás ani žádné jiné dokumenty. Půjčka je dostupná a navíc se celé vyřízení půjčky urychlí.

Další výhodou půjčky je její pohodlnost. Zažádáte si o ni prostřednictvím elektronického formuláře níže a ani kvůli podepsání smlouvy a předání peněz nikam nemusíte chodit. Obchodní zástupce vám peníze přinese domů v hotovosti, v době, kdy se vám to hodí nejvíce.

Zřiďte si půjčku bez příjmu

Potřebovali byste si půjčit peníze a zaujaly vás půjčky bez příjmů. Zažádat si o půjčku můžete ještě dnes. Co dnes…Učiňte tak hned. Vyplnění online formuláře budete mít během malé chvilky a více pro podání žádosti udělat nemusíte. Do dvou dnů od zaslání online žádosti vás kontaktuje prověřená osoba, se kterou se dohodnete na podrobnostech půjčky. Nebudete trvat dlouho a peníze budete mít k dispozici.

Online žádost o půjčku bez příjmu