Půjčka bez úroku

O půjčkách bez úroku

Drtivá většina půjček, které na finančním trhu najdete, se pojí s úroky. Pro někoho je jednoduché orientovat se v úrocích, ale někteří s tím mohou mít problémy. Špatně si spočítají úroky a pak je nepříjemně zaskočí, že platí více, než předpokládali. Nabízíme vám půjčky bez úroku. U nich máte jistotu, že vás nepříjemně nepřekvapí. Bohužel většinou se jedná o nabídku pouze pro první půjčku zdarma.

Jak půjčky bez úroku fungují

Půjčka bez úroku funguje jednoduše. Její největší výhodou je transparentnost. Chceme, abyste s našimi půjčkami byli co nejvíce spokojeni, a tak považujeme za nejdůležitější, abyste od začátku věděli, kolik přesně za půjčku zaplatíte. Nenabízíme vám proto půjčky s úrokem, ale s fixním poplatkem za každou půjčku. Žádné další poplatky či nečekané výdaje spojené s půjčkou vás nečekají. Půjčka bez úroku je šikovným produktem, se kterým jsou naši klienti spokojeni, a to nejen kvůli tomu, že nemají úroky, ale i kvůli jejich snadné dostupnosti. Naše podmínky pro splnění půjčky jsou triviální a dosáhne jich většina žadatelů. Váš věk musí být minimálně osmnáct let a je nutné, abyste měli pravidelný měsíční příjem – z OSVČ, zaměstnání, starobního i invalidního důchodů či z mateřských dávek. A kolik si touto snadnou cestou můžete půjčit? Poskytneme vám finanční částku v rozmezí 5 000 až 50 000 Kč. Nepotřebujete ručitele, ani neručíte majetkem. Při poctivém splácení máte možnost refinancování půjčky.

Vyřiďte si půjčku bez úroku

Zaujala vás možnost získat tento druh půjčky. Půjčka bez úroku je snadno dostupná i pro vás. Co pro její získání musíte udělat? V první fázi vyplňte níže uvedený elektronický formulář požadovanými údaji. Jde jen o několik údajů, na základě kterých se vám ozveme. Ani samotné vyřízení půjčky vám nezaberu příliš času. Bude vás kontaktovat obchodní zástupce, se kterým se domluvíte na předání smlouvy a peněz v hotovosti.

Online žádost o půjčku bez úroku: