Půjčka bez ručitele

O půjčkách bez ručitele

Chcete si vzít půjčku, ale nemáte nikoho, koho byste mohli požádat o ručení? Možná se bojíte odmítnutí, nebo zkrátka nechcete, aby se na vašich finančních záležitostech podílel někdo z vašeho okolí. V tom případě pro vás bude ideálním produktem půjčka bez ručitele, kterou vám nabízíme.

Charakteristika půjček bez ručitele

Půjčka bez ručitele má více výhod. Jedna z nich vyplývá z názvu. Nebudeme po vás chtít, abyste si našli někoho, kdo se podepíše pod vašimi dluhy. Jednáme o půjčce jen s vámi. Půjčit si u nás můžete různou sumu peněz – od 5 000 do 50 000 Kč. Půjčka není účelová. Znamená to, že peníze z ní je možné použít na cokoliv, aniž byste nám tento účel museli sdělovat. Máte zájem o půjčku bez ručitele a rádi byste věděli, co musíte splnit, abyste ji získali? Podmínky nejsou nikterak přehnané. Nechceme po vás, abyste nám předkládali potvrzení o výši příjmů, ručili majetkem a ani si nebudeme prověřovat, zda jste v registru dlužníků. Naše půjčka bez ručitele je snadno dostupná pro všechny, kteří dosáhli plnoletosti a mají stálý příjem ze zaměstnání, OSVČ, starobního či invalidního důchodu nebo z mateřských dávek. Uznejte sami, že podmínky jsou nenáročné. A jaké doklady po vás budeme chtít při podepisování smlouvy? Stačí, když se prokážete občanským průkazem a druhým dokladem totožnosti (kartičkou zdravotní pojišťovny, rodným listem, cestovním pasem či řidičským průkazem).

Zažádejte si o půjčku bez ručitele

Půjčka bez ručitele je snadno dostupná i pro vás. Rozhodli jste se pro ni i vy? Není nic jednoduššího než vyplnit níže uvedený online formulář. Poté už jen potvrdíte jeho odeslání. V krátké době se vám ozveme a peníze vám v hotovosti společně se smlouvou doneseme až domů. Zažádejte si o půjčku, v rámci které po vás nebudeme vyžadovat žádného ručitele.

Online žádost o půjčku bez ručitele: